Kontynuując przegląd najciekawszych i najczęściej wybieranych ofert obozów młodzieżowych proponowanych przez polskich organizatorów, bierzemy pod lupę bardzo popularną imprezę. Hiszpania Lloret de Mar to wciąż obowiązkowy punkt na mapie turystycznych kurortów wartych odwiedzenia zarówno pośród wczasowiczów jak i obozowiczów. To właśnie młodzi ludzie spędzający czas na obozach młodzieżowych nie szczędzi pochwał kierowanych w stronę hotelu Eugenia****.

Wypoczynek w Hotelu Eugenie na Wybrzeżu Costa Brava.

Hotel Eugenia 4-gwiazdkowy obiekt oddalony zaledwie 450 metrów od plaży, posiadający własny basen. Jest to hotel 5-cio piętrowy, wyposażony w windę i sporą, bo aż 110, ilość pokoi wyposażonych w płatną klimatyzację, TV, łazienkę i balkon. Goście hotelu mają do dyspozycji bar, restaurację, salę TV, odpłatną kawiarenkę internetową.

Program obozu – Hiszpania hotel Eugenia

Program pobytu w tym miejscu zawiera wszystko to na co składa się program obozu rekreacyjnego. Zatem młodzi uczestnicy mogą brać udział we wszelakich grach i zabawach organizowanych przez wychowawców i animatorów hotelowych na plaży i na terenie hotelu. Standardowo wycieczki krajoznawcze po okolicy, zwiedzanie miasteczka i wizyty w najpopularniejszych dyskotekach. Jak zwykle bywa, tak też i w tym przypadku będzie można skorzystać z wycieczek fakultatywnych.

Super oferta obozu młodzieżowego w Hiszpanii “Parki Rozrywki”

A teraz coś ekstra! Ci, co prócz słodkiego lenistwa we wspomnianym hotelu chcieliby rozerwać się trochę mamy bardzo ciekawą propozycję obozu młodzieżowego! Właśnie teraz możecie wybrać ofertę o nazwie „Hiszpania + Parki Rozrywki”. W drodze do Lloret de Mar będziecie mieli niepowtarzalną możliwość zwiedzenia Paryża, a następnie dacie upust energii w Disneylandzie! Kolejnym punktem będzie właśnie wypoczynek w hotelu Eugenia****, w którym będziecie odpoczywać, relaksować się i zbierać siły na atrakcje czekające na Was w drodze powrotnej. Kąpiele morskie, plażowanie, gry, zabawy no i imprezy ;) To wszystko na słynnym wybrzeżu Costa Brava. Po tym słodkim „nicnierobieniu” jedziemy do Gardelandu – Parku Rozrywki we Włoszech, gdzie czekać będą na Was między innymi takie atrakcje jak: roller-coaster Sequoya Adventure, kino 4D, wodne pokazy i zjazdy, a także prawie 40 innych atrakcji! Oferta proponowana przez jednego z organizatorów – Juwentur – Koszalain (www.juwentur.com)

Super oferta obozu młodzieżowego

Brzmi ciekawie? I tak właśnie jest! Nie bez powodu wyjazd ten określany jest mianem 3 w 1, czyli rekreacja, zwiedzanie i atrakcja! Wszystkich zainteresowanych zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z ofertą dostępną na stronie organizatora www.juwentur.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *