TAE-BO! Czyli co nowego w Hotelu Zdravets?!

Jeśli Bułgaria Złote Piaski to koniecznie hotel Zdravets! Obozy młodzieżowe za granicą cieszą się ogromną popularnością ze względu na bardzo przystępne ceny. Zatroskani rodzice, którzy chcieli wszelkimi metodami zatrzymać pociechę w kraju, stracili swój ulubiony argument. Teraz wszystko zależy od preferencji uczestnika i negocjacji ze sponsorami ;)

Bułgaria Złote Piaski Afrodita czy Zdravets? – Wakacje letnie na obozie młodzieżowym.

Ale wróćmy do tematu. Bułgaria wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, a hotel Zdravets to prawdziwy hit pośród młodzieży. Jak możemy przeczytać na stronie Juwentur-Koszalin (www.juwentur.com) , jest to hotel 4-gwaizdkowy położony w Złotych Piaskach, w najatrakcyjniejszej części miasta, zaledwie 200m od plaży. Hotel proponuje wyżywienie typu młodzieżowe All Inclusive, klimatyzację w pokojach, basen i sąsiedztwo najpopularniejszych dyskotek ;D! Czyli wszystko co potrzebne jest młodzieży do udanego wypoczynku ;)

Przeczytaj więcej o obozach młodzieżowych samolotem i autokarem:

TEA-BO w hotelu Zdravets Bułgaria Złote Piaski

Prócz standardowego obozu rekreacyjnego,  zajęć animacyjnych, gier, zabaw rok 2013 wniósł znaczącą nowość! Organizatorzy postarali się uatrakcyjnić młodzieży pobyt o możliwość uczestniczenia w bardzo energetycznych zajęciach jakimi niewątpliwie są TAE-BO ;) Co to właściwie jest? Otóż jest to niesamowita propozycja kierowana do osób, które uwielbiają aktywne spędzanie czasu, są bywalcami siłowni, bądź też chcą szybko poprawić sylwetkę i samopoczucie. Coś w sam raz na wakacje! Jest to nowa forma aerobiku, która okazała się hitem w USA, a teraz podbija Polskę. Niektórzy określają go jako aerobik z elementami sztuk walki – boksu i taekwon do. Są to zajęcia nastawione na duży wydatek energetyczny, w trakcie których spalana są ogromne ilości kalorii. Ćwiczenia odbywają się przy szybkiej muzyce i składają się dużej ilości kopnięć, ciosów i podskoków w jej rytmie. Te treningi są wyczerpujące, ale dają ogromną satysfakcję osobom ćwiczącym. Dzięki nim wzmacniamy mięśnie, rzeźbimy brzuch, ramiona i pośladki. Intensywność i efektywność tych zajęć szybko daje widoczne rezultaty, które można wyeksponować później na plaży ;) Poprawienie kondycji, koordynacji ruchowej, samopoczucia ale przede wszystkim pozbycie się zbędnego tłuszczyku z miejsc, w których najczęściej się odkłada, a z których najtrudniej się go pozbyć!

Zdravets, Bułgaria. dyskoteki, TEA-BO, wakacje – raj dla młodzieży! Party Street!

Piękna sylwetka, znakomita kondycja fizyczna, morze, plaża, doborowe towarzystwo, imprezy, a do tego opalenizna na mahoń! Cóż można chcieć więcej od wakacji?! Wszystko to w jednym miejscu – hotel Zdravets**** w Bułgarii otwiera swoje podwoje na obozy młodzieżowe!

Jaka jest Wasza opinia na temat ofert obozów młodzieżowych w hotelu Zdravets?

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *